Сърбия победи с 2:0 в гостуването си на Черна гора в първи мач между двете държави след разделянето им през 2006 година. В герой за западните ни съседи се превърна Александър Митрович, който отбеляза и двете попадения (18’ и 81’). По този начин сърбите оглавиха своята група 4 от лига „С” и вече е със седем пункта. Черна гора от своя страна има четири точки след три изиграни мача.

Даниел Петкович се стрелна отляво в 18-ата минута, но бе задържан от Стойкович в наказателното поле и съдията Джанлука Роки показа бялата точка. Зад топката застана Митрович, който отбеляза и изведе „орлите” напред – 1:0.

В 81-ата минута пък Митрови видя отдясно Сергей Милинкович-Савич, който пусна по земя към Живкович. Последният продължи успоредно с пета към Митрович, а нападателят на Фулъм на пропусна да удвои аванса на Сърбия – 2:0.

В другия мач от групата Румъния надви с 2:1 като гост Литва, а в идния кръг румънците приемат Сърбия, докато на Черна гора му предстои визита на Литва.