Българският национал Михаил Александров вкара два гола за Легия (Варшава) при успеха с 5:1 над австрийския третодивизионен Швац в контролна среща. Александров, който започна като титуляр и игра само през първото полувреме, даде аванс на своите преди да е изтекла 3-ата минута на мача.

Тамаш Бжишки изпрати снаряд от свободен удар, вратарят на австрийците изби топката, но най-бърз беше Александров, който я вкара под гредата. Той покачи на 3:0 в 34-ата минута, след като завърши атака от ляво с удар от 10-ина метра. Центрирането от ляво на Бжишки не попадна в централния нападател на тима, но стигна до Александров, който с второто движение не остави шанс на австрийския вратар.

Куленович в 28-ата минута се разписа за 2:0, а останалите две попадения бяха дело на Ниежгода в 44-ата минута и на Гийерме минута преди края на редовните 90.