Българският национал Илиян Мицански не взе участие при победата на своя Карслруе с 3:1 над Арминия Билефелд в 13-ия кръг на Втора Бундеслига.

Нападателят бе на резервната скамейка за домакините, но треньорът Маркус Каучински реши да не прибягва до услугите му, макар и двубоят да не се разви по най-добрия начин.

След нулево първо полувреме гостите от Арминия откриха резултата чрез Анас Ахахбар в 48-ата минута.

В средата на втората част Карлсруе получи дузпа и Кьон ван дер Бийзен възстанови равенството. В 70-ата Пайц направи обрата пълен, а буквално в заключителните секунди Ван дер Бийзен оформи крайното 3:1.

С този успех домакините събраха 19 точки в актива си и заемат 5-ото място, докато Арминия е на другия полюс – 16-о място с 14 точки.