Отборът на Аполон Лимасол постигна победа с 3:1 над Паеек в мач от 10-ия кръг на първенството на Кипър. Немалка роля за успеха на домакините имаше и българският халф Илиан Илиев-младши. Синът на Илиан Илиев влезе като резерва в 75-ата минута и асистира за последния гол в мача.

Аполон поведе още в 1-ата минута с гол на Лука Шор, а Багали Дабо удвои след четвърт час.

Паеек върна едно попадение в 27-ата минута чрез Матко Бабич от дузпа и завърза интригата. В 81-ата минута обаче Илиев се справи с двама противници и изведе Петрос Психас на стрелкова позиция, а той не сбърка за крайното 3:1.

С тази победа Аполон се откъсна на върха в таблицата с 24 точки. Паеек пък се намира на предпоследното 11-о място с 8 пункта.