Отборът на Верона постигна победа с 3:1 срещу новака Беневенто в последен мач от програмата на 6-тия кръг на Серия А.

Съставът на Иван Юрич се оттегли с аванс на почивката, след като Антонин Барак се възползва от подаване на Матия Закани, за да направи резултата 1:0.

В началото на втората част обаче Беневенто изравни с попадение на Джанлука Лампадула в 56-та минута. Паритетът изтрая само 7 минути обаче, след като Барак възстанови аванса на тима си за 2:1, а Дарко Лазович оформи крайното 3:1 в 77-та минута. Джанлука Капрари от състава на гостите, от своя страна, остави отбора си с 10 души в 72-та минута.

Така Верона излезе на 7-та позиция с актив от 11 пункта след 6 мача, докато Беневенто остана 14-ти с 6 точки до момента през кампанията.