Тимът на Торино се наложи над Лече с 2:0 в мач от 25-ия кръг на италианската Серия А.

Първото полувреме завърши без голове, но пет минути след началото на втората част Раул Беланова откри резултата за "биковете". Той се възползва от пас на Иван Илич и вкара със страхотен удар в левия ъгъл на вратата.

В 70-ата минута отборът на Лече остана с човек по-малко на терена, след като за втори жълт картон бе изгонен Марин Понграчич.

Десет минути преди края на мача след изпълнение на корнер Дуван Сапата намери топката с глава около точката за изпълнение на дузпа и с мощен удар я вкара в десния ъгъл за 2:0.

Малко след това Антонино Гало от Лече пропусна да вкара почетно попадение за тима си.

В добавеното време Давид Окереке вкара и трети гол за Торино, но той беше отменен след преглед на ситуацията със системата за видео асистенция на съдиите, като футболистът е бил в засада.

Благодарение за успеха си Торино се изкачи на девето място, като изпревари шампиона Наполи. Лече остана на 13-а позиция в подреждането.