Сасуоло стартира сезона в Серия А с отлична победа с 3:2 при гостуването си на Верона.

Джакопо Распадори откри резултата в 32-ата минута. Малко преди това обаче Никола Калинич можеше да изведе домакините напред, но ударът му с глава срещна гредата. Секунди преди почивката Верона остана с човек по-малко, тъй като Мигел Велосо получи втори жълт картон.

В 51-ата минута Филип Джуричич удвои аванса на Сасуоло. С два гола преднина и числено преимущество изглеждаше, че интригата в двубоя е приключила, но Верона се върна в мача в 71-ата минута. Матия Дзакани намали от дузпа, отсъдена за нарушение срещу него.

Гостите обаче бързо си върнаха преднината от две попадения след красив удар на Хамед Траоре. В края Дзакани вкара втори гол за Верона, но вече бе късно да се мисли за нещо повече.