Рома разби Торино с 3:0 като гост в мач от последния кръг на Серия А, правейки генерална репетиция преди финала за Лигата на конференциите. „Римските вълци“ се намират на шестата позиция в класирането с актив от 63 точки, колкото има и градския съперник Лацио, докато „биковете“ са десети с 50 пункта.

Gulliver/GettyImages
23 снимки

Гостите стартираха по-агресивно и успяха да открият резултата в 33-ата минута, когато Тами Ейбрахам се възползва от асистенция на Лоренцо Пелегрини.

Три минути преди края първото полувреме „джалоросите“ удвоиха преднината си с втори гол на англичанина. Нападателят вкара второто си попадение от дузпа.

Крайният резултат бе оформен в 78-ата минута, когато Лоренцо Пелегрини отново от бялата точка бе точен за тима си.