Ювентус успя да спечели с 1:0 срещу Торино в дербито на града. Герой за "бианконерите" бе Душан Влахович, който се разписа в 74-та минута.

Първата интересна ситуация в мача бе пред Душан Влахович, който получи добро подаване в наказателното поле, но ударът му бе спасен от пратаря. Секунди по-късно Локатели стреля от границата на пеналтерията, но Милинкович-Савич направи страхотно спасяване.

В 51-та минута Локатели достигна до отбита топка и стреля към гориня ляв ъгъл, но вратарят на Торино отново се намеси прекрасно и изби в корнер. Първата добра възможност за "биковете" дойде в 58-та минута, когато Никола Вашич стреля от ръба на наказателното поле, но Войчех Шчесни внимаваше и спаси.

В 74-та минута Душан Влахович стреля с глава, но Милинкович-Савич демонстрира отново страхотен рефлекс и изби в ъглов удар. От последвалия корнер Данило отклони с глава към Влахович, който от близко разстояние не сгреши и изведе отбора си напред в резултата.

С тази победа Ювентус вече са 7-ми с актив от 16 мача, докато Торино са на 11-та позиция с 11 пункта в актива си.