Ювентус и Аталанта не се победиха в контрола – 0:0. И за торинци, и за бергамаските това бе генерална репетиция за сезона в Серия А.

През първото полувреме „бианконерите“ бяха по-активният отбор. Няколко възможности се откриха пред нападателя Душан Влахович, най-добрата от които бе в края на полувремето, когато негов изстрел с глава мина до една от гредите.

В началото на втората част Юве пропиля още два шанса. В 59-ата минута шут на Арек Милик мина встрани , а 10 минути по-късно пък Матиас Суле отправи изстрел, който бе спасен от вратаря.

След това и Аталанта се активизира и пропусна да стигне до успеха в края. В 70-ата минута Ел Билал Туре направи хубаво включване на скорост, но стреля покрай вратата. След това в 90-ата минута Джанлука Скамака отправи изстрел с глава, но извън очертанията.

Така мачът завърши без победител. Ювентус открива сезона с гостуване на Удинезе следващата неделя вечер, докато малко по-рано Аталанта има визита на Сасуоло.