Наполи допусна нова грешна стъпка в Серия А, завършвайки при равенство 1:1 с Торино в мач от 14-ия кръг на Серия А. „Партенопеите“ стигнаха до изравнителното попадение дълбоко в добавеното време.

Домакините бяха по-активният отбор през първото полувреме, но най-чистото положение се откри пред гостите. В 23-ата минута Андреа Белоти отправи изстрел от дистанция, но Алекс Мерет се намеси решително, избивайки от долния десен ъгъл.

„Биковете“ стартираха по-добре втората част и в 56-ата минута откриха резултата. Армандо Ицо бе най-съобразителен и изпрати топката точно до лявата греда.

Постепенно Наполи упражни натиск и това доведе до резултат чак в добавеното време на двубоя. Пьотр Желински центрира в наказателното поле, където Лоренцо Инсиние реализира хладнокръвно в десния ъгъл.

По този начин Наполи се изкачи на петото място в класирането с актив от 25 точки, докато Торино остава на дъното с осем.