Монца победи с 3:1 като гост Верона в мач от 11-ия кръг на Серия А. Лоренцо Коломбо вкара два гола за победителите, а веднъж се разписа Лука Калдирола. За домакините точен беше Майкъл Фолоруншо.

С успеха Монца събра 16 точки и заема 8-о място във временното класиране, докато Верона е 17-и с 8 точки.

Гостите поведоха в резултата в 41-ата минута. Тогава Андреа Колпани намери Коломбо в наказателното поле, а нападателят направи Лоренцо Монтипо безпомощен.

В 73-ата минута Коломбо удвои аванса на своя отбор. Той се разписа със страхотен удар от около 20 метра. В 84-ата минута Монца вкара трети гол. Калдирола засече с глава центриране на Йоргос Кириякопулос и вкара за 0:3.

В 86-ата минута Фолоруншо оформи крайния резултат след асистенция на Сирил Нгонге.