Интер успя да постигне трудна победа над Пескаракато гост с 2:1 в мач от 3-ия кръг на Серия А. В герой за "нерадзурите" се превърна Мауро Икарди с две подадения в 77-ата и последната минута на двубоя.

Още в 11-ата минута опит за изстрел на Перишич беше блокиран. Две минути по-късно и Икарди не сполучи.

В 18-ата минута и домакините насочиха поглед към Ханданович, но не сполучиха. Пескара успя да нацели и гредата чрез Вере в края на първата част.

Все пак домакините откриха резултата, след като от няколко метра Баебек се разписа в 63-ата минута на двубоя.

В 77-ата минута Икарди беше на точното място и реализира изравнителното попадение след пас на Банега.

В края на двубоя отново Икарди беше точен и донесе успеха на Интер, който беше и първи в шампионата. Така след успеха Интер заема 11-ото място с 4 точки, а Пескара е на 8-ата позиция със същия точков актив.