В първи двубой от 25-ия кръг на Примера тимовете на Ла Коруня и Еспаньол завършиха 0:0. Домакините трябва да съжаляват за изпуснатите 3 точки, тъй като пропуснаха дузпа, а и късметът не беше с тях.

През първата част двата тима не съумяха да стигнат до попадение, но Ла Коруня беше близо до откриването на резултата, след като удар на Картабия нацели гредата.

Така двата тима се оттеглиха на почивка при нулев резултат.

През втората част съдията отсъди дузпа за домакините в 63-ата минута на срещата, но Лукас Перес стреля силно в десния ъгъл на вратата на Еспаньол, но вратарят Диего Лопес спаси удара.

Гостите също създадоха няколко положения пред вратата на съперника, но не сполучи.

Така двата тима взеха по 1 точка като Ла Коруня са на 18-ото място в зоната на изпадащите с актив от 18 точки, а Еспаньол е 15-ти с 28.