Лоренцо Инсиние отбеляза дебютното си попадение в Мейджър Лийг Сокър при победата на Торонто с 4:3 като гост на Нешвил. Италианският национал беше точен в 77-ата минута с красив удар от дистанция.

В състава на Торонто има още двама италианци, които бяха привлечени това лято - Федерико Бернардески и Доменико Кришито. Бернардески реализира дузпа в 54-ата минута.

В класирането състава от Канада остава на предпоследното 13-то място в Източната конференция с 26 точки, а на дъното с 22 е Ди Си Юнайтед, който е ръководен от Уейн Рууни.

Гарет Бейл отбеляза последния гол за лидера в Западната конференция Лос Анджелис при успеха с 4:1 над Реал Солт Лейк.

Българският нападател Станислав Иванов пропусна победата на Чикаго Файър с 3:2 срещу Шарлът. Бившият играч на Левски не попадна в групата заради контузия.