Съперникът на ЦСКА – Виктория Пилзен, постигна безпроблемна победа с 2:0 над Карвина в мач от първенството на Чехия.

Треньорът Михал Билек даде почивка на половината от титулярите в мача с „червените“ за Лига на конференциите. Срещу Карвина в стартовия състав започнаха Матей Хибш, Якуб Брабец, Мирослав Качер, Фалта и Жоел Каямба.

Още от самото начало Виктория притисна съперника си, но така и не успя да материализира надмощието си. Все пак с гол на Чори от дузпа домакините поведоха в резултата. След почивката Каша успокои мача с 2:0.

С победата Пилзен продължава да държи еднолично върха в Чехия с пет победи от пет мача.

СЪСТАВЪТ НА ВИКТОРИЯ: Хрушка, Хавел (83 - Резник), Каша, Брабец, Хибш, Яношек, Каямба, (60 – Ба Луа), Качер (70 - Шулц), Буча, Фалта, (60 – Москера), Чори (60 - Богюел)