Сръбската певица Йелена Карлеуша, която е съпруга на футболиста на Бешикташ Душко Тошич избухна в профила си в социалната мрежа Twitter след дербито с Фенербахче от турнира за Купата на Турция.

Фенербахче победи с 1:0 с гол на Робин ван Перси и се класира за четвъртфиналите, а домакините от Бешикташ останаха с човек по-малко в 43-ата минута заради червения кортон на Тошич.

Той бе изгонен след сблъсък с Робин ван Перси, като първо бе провокиран от нарушение, което не бе отсъдено, а после посегна с глава към холандеца, който се строполи на земята и предизвика червения картон на сърбина.

Скандалната Карлеуша не спести остри думи към Ван Перси, като дори му пожела да счупи крак. Малко по-късно Йелена Карлеуша премахна поста си в Twitter и публикува своя снимка с думите, че е прекалено хубава, за да е ядосана.