Българският национал Михаил Александров и неговият Арсенал Тула запазиха мястото си в елита на Русия. В мач реванш от плейофите за участие в първа дивизия тулчани победиха с 1:0 у дома Енисей Красноярск.

Така родният национал и Арсенал запазиха позицията си в елита, след като след общ резултат 2:2 с повече вкарани голове на чужд терен триумфираха над представителя на втория ешелон.

Александров беше титуляр за домакините и остана на терена през всичките 90 минути. Голът на победата за Арсенал срещу Енисей реализира Игор Шевченко в 62-ата минута.

Другият роден футболист в състава на тима от Тула Иван Иванов дори не беше в групата и за пореден път стана ясно, че той няма да остане в отбора и вероятно ще бъде освободен в близките дни.