Кипър постигна първа победа в Лигата на нациите през този сезон, след като надигра у дома с 2:1 досегашния лидер в Група 1 на Лига C - Люксембург. И трите гола в този двубой отбелязаха играчи на "драконите".

Още в петата минута Йоанис Кусулос засече в собствената си врата ниско центриране за Муратович. Този автогол даде аванс на Люксембург.

Развоят се обърна в 33-тата минута, когато Селимович фаулира Марио Елиа в наказателното поле. Бранителят на гостите получи директен червен картон, а Кипър изпълни дузпа, с която Григорис Кастанос изравни резултата. Това бе и първи гол за отбора в Лигата на нациите през този сезон.

След почивката отново Кастанос се разписа, за да донесе първата победа на Кипър. В 71-вата минута халфът на Фрозиноне получи извеждащо подаване от Елиа и стреля покрай Морис за крайното 2:1.

Черна гора се възползва от този резултат и свали Люксембург от върха в групата, след като взе точка от гостуването си на Азербайджан.