Отборите на Германия и Белгия продължават напред към 1/4-финалите на Европейското първенство за юноши до 17 години, което се провежда в България.

Германия постигна 3-а поредна победа, след като наказа Чехия с 4:0. Паслак откри резултата в 10-ата минута, Каракаш удвои в 33-ата минута, а в края на първото полувреме отново Паслак направи класическото 3:0.

През втората част оборотите паднаха, но Саглам оформи крайното 4:0 с попадение в 53-ата минута.

В другата среща от тази група Белгия победи Словения с минималното 1:0. Денис ван Вернеберг се разписа в последната минута  и класира тима си на второто място.

Дори хикс устройваше тима на "червените дяволи", за да продължат напред. Чехия и Словения се сбогуват с надпреварата.