Георги Пеев реализира от дузпа първия от двата гола за своя Амкар, който победи московския Динамо като домакин с 2:0.

Тимът от Перм е на предпоследното място в класирането на руското първенство с 23 точки след 25 кръга и всеки успех за Амкар е от голямо значение.

Тази победа на Амкар пък бе постигната срещу един от водещите отбори в Русия Динамо, заемащ 4-ото място с 44 точки.

Георги Пеев беше точен в 22-ата минута, реализирайки 11-метровия удар за своя отбор, след като вратарят на гостите не позна ъгъла, в който българинът насочи топката. Пеев остана на терена до 67-ата минута, когато бе сменен.

Десет минута след гола на Пеев последва и втори за Амкар, дело на Коломейцев.

Захари Сираков пък беше записан сред резервите на Амкар, като се появи в игра като тактическа смяна, чак във втората минута от добавеното време на мача.