Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер не сдържа гнева си при домакинската загуба с 2:3 от Тотнъм в дербито на Северен Лондон.

Топчиите водеха с 2:0 до 50-ата минута на срещата на Емирейтс с голове на Самир Насри и Маруан Чакам, но за само 17 минути шпорите изравниха до 2:2 с попадения на Гарет Бейл и Рафаел Ван Дер Ваарт от дузпа, преди Йонес Кабул да донесе пълен успех на гостите в 86-ата минута.

При победния гол на Кабул нервите на Венгер не издържаха френският наставник ядосано разби в земята бутилка с минерална вода, от която току що бе отпил.

Мениджърът на Арсенал с право бе нервен, тъй като това е първата домакинска загуба на тима от локалния съперник Тотнъм във Висшата лига от 1993 година насам и съответно първа такава под ръководството на Арсен Венгер, който пое артилеристите през 1996-а.