Управата на Манчестър Юн стои зад мениджъра Жозе Моуриньо, независимо от тежката домакинска загуба за отбора с 0:3 от Тотнъм, пише сериозното издание theguardian.com.

Загубата бе втора поредна в първенството за „червените дяволи”, но шефовете на клуба били обнадеждени от силната игра на отбора през първото полувреме. Тогава Моуриньо тества абсолютно нова постройка на терена 3-3-3-1,  при която Андер Ерера бе поставен отдясно в отбраната. Тимът на Юнайтед направи доста пропуски, преди през втората част да бъде пометен от „шпорите”.

Манчестър Юнайтед има за следващ съперник Бърнли в неделя, преди предстоящата пауза заради националните отбори.

Много малко вероятно е той да бъде уволнен до 15 септември, когато е следващият мач за тима – срещу Уотфорд.