Уест Хем и Манчестър Сити направиха равенство 0:0 в късния съботен двубой от десетия кръг на английската Висша лига.

Домакините от Лондон дори можеха да стигнат до успеха, ако голът на Кевин Нолън в четвъртата минута не бе отменен поради изключително тънка засада.

В грешник за Сити се превърна Марио Балотели, който пропусна най-добрите положения за гражданите и бе заменен от Роберто Манчини в 69-ата минута, като при излизането му от терена останаха съмнения, че скара с треньора си.

Равенството на Ъптън Парк прекъсна победната серия на шампионите, които преди срещата с чуковете имаха серия от 4 поредни победи.

Ман Сити остана на трето място в класирането, като вече изостава на две точки от върха, на който има нов лидер - Манчестър Юнайтед, който изпревари с една точка Челси. Новакът Уест Хем е на осма позиция.