Саутхямптън се нуждаеше от продължение, но все пак успя да победи с 2:1 Ковънтри и да се класира за петия кръг в турнира за купата на Англия. В редовното време мачът завърши 1:1, като "светците" трябваше да наваксват изоставане от гол на почивката.

Шведът Виктор Гьокерес даде преднина на гостите от Ковънтри в средата на първата част.

28 снимки

През втората обаче "светците" успяха да натикат втородивизионния си съперник в неговата половина и това позволи на Стюарт Армстронг да изравни в 63-тата минута.

До края на 90-те минути нов гол не падна и това доведе до изиграване на допълнителни 30. В тях в герой се превърна защитникът Кайл Уокър-Питърс, който вкара победния гол за Саутхямптън в 112-ата минута след подаване на албанеца Армандо Броя.