Манчестър Юнайтед победи у дома Ланс с 3:1 в приятелски мач. Преди контрола "червените дяволи" представиха новото си попълнение Расмус Хойлунд пред феновете.

Gulliver/GettyImages
20 снимки

В 23-ата минута на двубоя на стадион "Олд Трафорд" Флориан Сотока вкара страхотен гол, след като прехвърли новият страж на Манчестър Юнайтед Андре Онана с изстрел почти от центъра.

Четири минути след почивката Антъни изведе Маркъс Рашфорд и английският национал изравни резултата.

В 53-ата минута, при бърза контра, Алехандро Гарначо асистира за Антъни, който даде аванс в полза на 20-кратните шампиони на Англия

Каземиро оформи крайното 3:1 в 59-ата минута. Бразилецът отклони топката във вратата на Ланс след центриране от фаул на Люк Шоу и удар с глава на Маркъс Рашфорд.

"Червените дяволи" ще изиграят още една контрола, срещу Атлетик Билбао в утрешния ден, а на 14-август започват кампанията си във Висшата лига с домакинство на Уулвърхемптън.