Фулъм постигна ценна победа с 1:0 в домакинството си на Шефилд Юнайтед от 25-ия кръг във Висшата лига. Успехът за лондончани дойде с попадение на Адемола Луукман в 61-ата минута.

Фулъм наложи тотална доминация през първото полувреме. Домакините на "Крейвън Котидж" създадоха доста положения, но така и не успяха да стигнат до гол, докато съперникът им нямаше дори един удар.

Лондончани продължиха да са по-активни и през втората част. В 53-ата минута Рубен Лофтъс-Чийк направи страхотен пробив и стреля към вратата, но защитник в последния момент изчисти пред голлинията.

По-добрата игра на Фулъм все пак доведе до гол. В 61-ата минута Адемола Лукман получи дълъг пас отляво, финтира защитник и със силен шут през краката на вратаря вкара за 1:0.

Така Фулъм стигна до победата и вече има 22 точки, но все още е в зоната на изпадащите на 18-ата позиция. Шефилд Юнайтед пък все по-уверено се е насочил към Чемпиъншип, като остава на дъното на таблицата с едва 11 точки.