Бристол Сити продължи страхотния си старт на сезон 2019/2020 в Чемпиъншип, като навъртя 5-и пореден мач без загуба. У дома „червеношийките” стигнаха до 2:2 срещу Мидълзбро и оставиха своя съперник само с една-едничка победа след 6 кръга.

Бристол поведе в резултата минута преди края на първата част. В 44-ата минута Кейси Палмър беше точен след асистенция на Елиасон. В 64-ата обаче Тейлър Муур си отбеляза автогол, а само четири по-късно Брит Асомбалонга направи пълен обрат за Боро.

Все пак Бристол Сити се добра точката след попадение на Томи Роу в 81-ата минута.

Във временното класиране Бристол Сити заема 4-а позиция във втория ешелон на английския футбол с актив от 11 точки. Мидълзбро е на 17-о място с едва 6 точки.