Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини отписа отбора на Астън Вила от борбата за четвъртото място в Премиършип, което дава право на участие в квалификациите на Шампионската лига.

„Смятам, че борбата ще бъде между нас, Ливърпул и Тотнъм. Астън Вила вече е доста назад в класирането. Разбира се всичко може да се случи до края на сезона”, сподели мениджърът на „гражданите”.

„Не е възможно да бъдат спечелени всички мачове до края на сезона. Не можем да вземем 21 точки в оставащите двубои. В някои ще играем добре, а в други не толкова и ще загубим точки”, добави италианецът.

„Имаме седем мача до края на сезона, като четири от тях са у дома. Смятам, че имаме всички шансове да завършим на четвъртото място и ще направим всичко възможно това да стане факт”, каза още Роберто Манчини.