Бърли постигна изключително ценна победа в битката си за оцеляването във Висшата лига. Възпитаниците на Шон Дайш сломиха с 2:1 Уулвърхемптън като домакин и по този начин се измъкнаха от опасната зона, изкачвайки се на 16-ото място.

„Вълците“ от своя страна заемат 11-ата позиция с 20 пункта.

В 35-ата минута Aшли Барнс откри резултата след прекрасно центриране от левия фланг на Чарли Тейлър, надскачайки бранителите и опъвайки мрежата в близкия ъгъл на Руй Патрисио.

В 39-ата минута Браунхил стреля от пряк свободен удар към горния десен ъгъл, но топката мина на сантиметри встрани.

10 минути по-късно отново Браунхил пробва късмета си, но от далечна дистанция, ала удари напречната греда.

Крис Ууд все пак покачи на 2:0 две минути след това. Бен Мий отклони след изсипана топка в наказателното поле и нападателят на домакините разстреля Патрисио от близо.

В 61-ата минута Педро Нето отправи опасен изстрел с глава след подаване от дясното крило, но коженото кълбо мина над вратата.

В 88-ата минута Бенсън спъна Фабио Силва в пеналтерията и главния арбитър посочи бялата точка. Самият Силва се нагърби с изпълнението и не сгреши, пращайки топката по земя в десния ъгъл.