Локомотив Пловдив победи с 2:1 Созопол в поредната си контрола от зимната си подготовка. Двубоят се игра на стадиона в Поморие. "Черно-белите" започнаха по-активно и в 13-ата минута Димитър Илиев откри резултата за 1:0. Футболистите на Созопол реагираха и организираха няколко бързи атаки, завършили обаче с неточни удари.

"Смърфовете" стигнаха до втори гол в 38-ата минута, когато след бърза контраатака Лукас Салинас се разписа за 2:0. През втората полувреме в игра за Локомотив Пловдив влезе дошлият в отбора англичанин Конър Руан.

В 64-ата минута футболистите на Созопол върнаха едно попадение.

Стартов състав на Локомотив: Мартин Луков, Дейвид Малембана, Лукас Масоеро, Диниш Алмейда, Момчил Цветанов, Бирсент Карагарен, Петър Витанов, Парвиз Умарбаев, Лукас Салинас, Димитър Илиев, Александър Иванов (Конар Руан).