Още един нов играч подписа с втородивизионния Берое. Става дума за Симеон Вешев, който идва от Марек. Той е на 31 години и е играл в Чавдар Етрополе, Банско, Оборище Панагюрище, Нефтохимик, Струмска слава, Марица, Дунав и Добруджа.

Избрано от VGong

Ботев Враца - Берое 3:0 /репортаж/

"Отбелязваме пристигането на ново дясно крило – Симеон Вешев. Добре дошъл в семейството на Берое! Само Берое!", написаха от клуба.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google