От БФС обявиха съдийските наряди за следващия кръг във Втора лига. 

20 Ное 2020 г. Петък 14:30 ч.
ОФК Янтра 2019 - ФК Локомотив 1929
ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                    
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
21 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ФК Литекс
ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Живко Руменов Петров
4-ТИ:    Мартин Живков Великов                    
СН:    Иво Величков Боев     
 
21 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
Хебър 1918 - Миньор
ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Станимир Емилов Трифонов
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков                    
СН:    Галина Лазарова Донева     
 
21 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
Септември См - ПФК Нефтохимик 1962 АД
ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Юлиян Тошков Тодоров
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                    
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
21 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч.
ФК Созопол - ОФК Локомотив Горна Оряховица
ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Янко Георгиев Чакъров    АС2:    Иван Стоянов Копчев
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов                    
СН:    Стоян Иванов Вътев     
 
23 Ное 2020 г. Понеделник 14:30 ч.
ПФК Септември Сф - ФК Пирин АД
ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Асен Крумов Крумов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                    
СН:    Милко Петков Николов     
 
24 Ное 2020 г. Вторник 14:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II - Спортист 2009
ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Здравко Веселинов Николов    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                    
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.


Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.