Арда приема Спартак Варна в последен вам от 22-ия кръг на efbet Лига. Двубоят в Кърджали е с начален час 17,30 и може да го наблюдавате в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим развитието на мача минута по минута.

Арда изглежда доста прилично като цяло през сезона и е на осма позиция в момента. След три поредни победи над не най-лесните съперници, отборът на Александър Тунчев загуби в миналия кръг като гост на ЦСКА 1948 (0:1), но все още има добри шансове да влезе в шестицата. На своята арена клубът изглежда впечатляващо и рядко губи точки срещу противници от калибъра на Спартак.

Спартак е съвсем друг отбор под ръководството на Димитър Димитров. За стабилност при варненци обаче все още не може да се говори. Те продължават да бъдат много уязвими.

Във временното класиране Арда заема осмото място с актив от 32 точки, докато Спартак е последен с едва 12 точки на сметката си.