Младите таланти на Левски постигнаха днес две победи при гостуванията си на връстниците им от ЦСКА на тренировъчна база Червено знаме.

Първият успех извоюваха юношите на сините родени през 1992 година, които победиха с 2:1. Левски поведе с попадение на Владислав Стойков в осмата минута.

Малко след гола бе отсъдена дузпа в полза на ЦСКА, но тя бе пропусната. Червените успяха да изравнят резултата в средата на второто полувреме.

Четвърт час преди края и сините получиха право да изпълнят дузпа, която бе превърната в гол от Атанас Георгиев. Малко преди края на срещата вратарят на Левски Петър Хубчев получи комоцио след единоборство със съперник.

Сините победиха червените и при децата набор 1994 година с минималното 1:0, като точен за Левски в средата на първото полувреме бе Кристиан Димитров.