Стотици привърженици на Лудогорец изпълниха клубната база „Гнездо на орли“ по време на Деня на отворените врати, организиран в началото на подготовката за новия сезон.

Избрано от VGong

Лудогорец ще е поставен във всички кръгове на Лигата на конференциите

Малки и големи фенове имаха възможност да се срещнат с футболистите и треньорския щаб на шампионите, да получат автографи и да си направят снимки за спомен.
Специална част от инициативата бе табло с пожелания към отбора, на което десетки привърженици оставиха своите послания за успехи през новия сезон в България и на европейската сцена.

Емоцията по време на Денят на отворените врати за пореден път показа силната връзка между Лудогорец и неговите фенове.

 

Google Добави ни в предпочитани източници в Google

подкрепя българския спорт