Черно море се раздели с Димитър Тонев. Халфът разтрогна договора си с "моряците" по взаимно съгласие, обявиха от клуба.

Футболистът се присъедини към "зелено-белите" през януари 2025 година и оттогава изигра 28 мача в първенството, в които реализира 3 гола. В турнира за Купата на България има три мача с един гол, както и два мача в Лигата на Конференциите.

"Ръководството на клуба изказва своята благодарност към Тонев за проявения професионализъм, отдаденост и отношение към работата през периода му на „Тича“.

ПФК Черно море пожелава на Димитър Тонев много здраве, успехи и силно представяне в следващия етап от неговата кариера", написаха варненци. 

Избрано от VGong

Илиан Илиев остава начело на Черно море

Google Добави ни в предпочитани източници в Google

подкрепя българския спорт