Отборът на Локомотив Пловдив продължава подготовката за новия сезон. Футболистите на Душан Косич тренираха двуразово на "Лаута".

Избрано от VGong

Лудогорец - Локомотив Пловдив 0:0 (3:1 след дузпи) /репортаж/

Към заниманията се присъединиха и юношите от втория отбор - Йоан Джелепов, Николай Димитров и Стефан Гочев.

През утрешния ден играчите ще започнат и с медицинските прегледи.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google

подкрепя българския спорт