Отборът на Локомотив Пловдив продължава подготовката за новия сезон. Футболистите на Душан Косич тренираха двуразово на "Лаута".
Лудогорец - Локомотив Пловдив 0:0 (3:1 след дузпи) /репортаж/
Към заниманията се присъединиха и юношите от втория отбор - Йоан Джелепов, Николай Димитров и Стефан Гочев.
През утрешния ден играчите ще започнат и с медицинските прегледи.


