От лагера на "червените" написаха специален пост по случая във Фейсбук, с който да отпразнуват промоцията. Постът изтъква, че честността в подхода на отбора се е отплатила в крайна сметка.
Ето и целият текст:
ЦСКА е шампион, честният път към върха продължава!
Честността се отплати, ЦСКА е шампион на Втора лига и вече горд член на efbet лига. Честито на всички армейци!
Благодарим за страхотното съперничество! Пожелаваме успех на нашите достойни противници Септември и Монтана в баража за efbet лига.
Най-вече благодарим на нашите футболисти и треньори. На всеки служител в клуба, на всеки спонсор, без чиито труд и средства успехът на ЦСКА щеше да е невъзможен. Огромен поклон пред феновете, които преживяха какво ли не за тези 4 години.