Лудогорец приема Хебър в мач от 9-ия кръг на efbet Лига. Срещата е днес от 21:00 часа в Разград и ще се излъчва на живо по DIEMA SPORT. На сайта Gong.bg ще проследим всичко най-интересно от мача.

През седмицата разградчани триумфираха със Суперкупата на България след победа с дузпи срещу Левски, макар че отново не убедиха с представянето си, особено през първото полувреме. Сега възпитаниците на Анте Шимунджа ще се опитат да се поздравят с изразителна победа преди домакинството на Рома от Лига Европа в четвъртък.

Лудогорец записа пет победи и равенство от началото на сезона, а победа днес ще ги изравни с ЦСКА във временното класиране.  Хебър от своя страна ще се опита да изненада шампионите. Новаците стигнаха до точка срещу Пирин Благоевград в последния кръг, а преди това наредиха две поредни загуби от Славия и Левски.

„Орлите” ще са без контузените Доминик Янков и Клод Гонсалвеш. Новото попълнение Аслак фон Витри едва ли ще дебютира днес.

Наставникът на Хебър Фулвио Пеа няма да може да разчита на контузения Мауро Секейра.

Главен рефер на мача е Кевин ван Дам от Белгия.