Каращият проби Жан-Мишел да Силва вкара два гола при победа на Ботев Враца с категоричното 3:0 срещу Спартак Варна в контролна среща по футбол.

Ботев поведе още в петата минута на мача, когато точен бе Даниел Генов. Той се възползва от избита топка от ъглов удар и я вкара в мрежата на варненския съперник с добър удар, съобщават врачаните във Фейсбук.

През втората част Жан-Мишел да Силва, който спечели дузпа срещу Янтра само пети пет дни, вкара два гола. Той бе точен в 67-та и 70-ата минута за крайното 3:0.

Ботев Враца - Спартак Варна - 3:0 (1:0)
голмайстори: 1:0 Даниел Генов 5, 2:0 Жан-Мишел да Силва 67, 3:0 Жан-Мишел да Силва 70
стартов състав на Ботев: Красимир Костов, Луис Фелипе, Мартин Кавдански, Мартин Николов, Диего Фераресо, Стефан Гаврилов, Чавдар Ивайлов, Сантиаго Монтоя, Даниел Генов, Красимир Тодоров и Браян Переа.
стартов състав на Спартак: Иван Дичевски, Илкер Будинов, Тихомир Димитров, Никола Борисов, Виктор Митев, Янчо Андреев, Цветан Илиев, Даниел Начев, Ромеш Ивей, Божидар Васев и Георги Бабалиев.