Царско село победи Септември Симитли с 7:0 в първата си зимна контрола. Мачът се игра на стадиона в Симитли, а футболистите на Никола Спасов бяха безкомпромисни.

Още в 5-ата минута Антон Карачанаков отбеляза гол. Той стреля добре от пряк свободен удар и не остави шансове на вратаря на домакините. В 12-ата минута бразилецът Андерсон Кордейро направи резултата 2:0 с хубав удар извън наказателното поле. До почивката се разписа и друг бразилец в състава на „царете“ – Уесли Ната, който реализира в 36-ата минута.

Второто полувреме отново бе доста плодотворно за футболистите на Никола Спасов и в 54-ата минута Андерсон Кордейро реализира четвъртия гол в срещата. В последните 15 минути паднаха още три попадения. В 75-ата минута Георги Минчев от пряк свободен удар вкара за 5:0, а Илия Джамов вкара шести гол 6 минути преди края на двубоя. Последното попадение бе дело отново на Георги Минчев.

Дебют за Царско село направиха новите попълнения Мирослав Будинов и Румен Гьонов, а в срещата се включиха и двама от юношите на клуба – Тома Ушагелов и Алекс Митков.

СЕПТЕМВРИ СИМИТЛИ – ЦАРСКО СЕЛО 0:7
0:1 Карачанаков 5, 0:2 Андерсон Кордейро 12, 0:3 Уесли Ната 36, 0:4 Андерсон Кордейро 54, 0:5 Георги Минчев 75, 0:6 Илия Джамов 84, 0:7 Георги Минчев 86

ЦАРСКО СЕЛО: Джони Пласид, Ивайло Марков, Реян Даскалов – к, Мартин Кавдански, Шарлестон, Антонио Георгиев, Дилан Бахамбула, Уесли Ната, Антон Карачанаков, Андерсон Кордейро, Мирослав Будинов (Мартин Димитров, Густаво Карбониери, Румен Гьонов, Илия Джамов, Тома Ушагелов, Алекс Митков)