Леброн Джеймс отбеляза 26 точки при победата на Лос Анджелис Лейкърс със 128:99 срещу Оклахома Сити, с която "езерняците" подобриха клубния рекорд със седма поредна победа като гост на старт на сезон в НБА.

Монтреал Харел вкара други 21 точки за Лейкърс, а Антъни Дейвис добави 18 и спечели седем борби. Така шампионите записаха четири поредни победи, с които оглавяват сборното класиране в НБА с баланс 10-3, а освен това и подобриха постижението на отбора от 1985/1986 със 7-0 като гости.

Най-голямата преднина на Лейкърс бе 31 точки, записана в последната четвъртина.

Лука Дончич завърши с 34 точки, 13 борби и девет асистенции при победата на Далас със 104:93 срещу Шарлът. Кристапс Порзингис се отчете с 16 точки при завръщането си от контузия в коляното, докато Тим Хардауей добави други 18. Рик

Карлайл пък стана 16-ият треньор в историята на НБА с 800 или повече победи в кариерата си.

Деймиън Лилард вкара осем от рекордните си за сезона 40 точки в последните четири минути и Портланд победи Сакраменто със 132:126. Блейзърс пък изравниха клубен рекорд с цели 23 тройки, след като Лилард и Си Джек Макколъм нанизаха по шест за четвъртата поредна победа на отбора.

Янис Антетокумбо вкара 22 точки и довърши 20-ия си трипъл-дабъл с по десет борби и асистенции, а Милуоки надви Детройт със 110:10. Лос Анджелис Клипърс пък победи Ню Орлиънс със 111:106, след като Кауи Ленърд вкара 28 точки, а Пол Джордж завърши с една по-малко.