Леброн Джеймс завърши с 30 точки, 13 борби и 7 асистенции при победата на Лос Анджелис Лейкърс със 112:104 в гостуването срещу Минесота в среща от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация.

Денис Шрьодер добави още 24 точки за успеха на отбора от Калифорния, а неговият съотборник Монрецъл Харъл се отличи с 17 точки. Отборът на Лейкърс прекъсна серията си от седем поредни поражения в Минеаполис.

Новобранецът в състава на домакините Антъни Едуардс записа рекордните за кариерата си 28 точки, добавяйки 7 борби и 5 завършващи подавания. Карл-Антъни Таунс наниза 15 точки за Тимбъруулвс.

Лос Анджелис постигна резултат от 17:5 в началните минути на четвъртия период, за да реши окончателно изхода от двубоя.