0 : 1

• 45+3’ Александър Др. Александров
  • Край на мача.

90+6'
  • Пряк свободен удар за Пирин. След изпълнението му Йоргачевич овладя кълбото в ръцете си.

90+5'
  • Корнер за Левски. След изпълнението не последва нищо опасно за Костов.

90+4'
  • Корнер за Пирин след самопожертвователна намеса на футболист на Левски, но след него не последва нищо за пиринските футболисти.

90+3'
  • Пет минути е добавеното време.

90+2'
  • Александър Др. Александров получи втори жълт картон и остави съотборниците си в намален състав.

90+1'
  • Ташев пробва да се бори за топката, но не успя.

90'
  • Галин Ташев е третата смяна в състава на Левски. Излиза Венци Христов.

87'
  • Маркиньос стреля от далечно разстояние, но Йоргачевич улови топката.

85'
  • Попев пропусна да изравни резултата, но вратарят на Левски Боян Йоргачевич спря кълбото на голлинията.

84'
  • Втора смяна в състава на Пирин. Благов влиза, излиза Бенгюзов.

83'
  • Жълт картон за Александър Др. Александров за фаул.

81'
  • Бурабия се прояви като егоист и стреля към вратата на Костов,но неточно вместо да намери свободния си съотборник.

80'
  • Втора смяна в Левски. Адениджи влиза на мястото на Краев.

78'
  • След изпълнението на корнер Тошев стреля с глава, но прати топката малко встрани от вратата на Йоргачевич.

76'
  • Александър Др. Александров се нуждае от лекарска помощ след сблъсъка с Йоргачевич.

75'
  • Прохазка поправи грешка на Йоргачевич, след като вратарят на Левски пропусна да овладее топката, но Тошев не стигна до кълбото.

74'
  • Корнер за Левски. Бедоя центрира, но отбраната на домакините се справи със ситуацията.

72'
  • Корнер за Левски след намеса на Генов. Директно от корнера Бедоя пробва да вкара нов гол за Левски, но Костов се справи.

68'
  • Венци Христов намери Краев в близост до наказателното поле на Пирин, но младокът стреля слабо в ръцете на Костов.

67'
  • Смяна в състава на Пирин. На мястото на Антон Костадинов, влиза Даниел Генов.

64'
  • Краев с шут, но Костов се справи.

63'
  • Тошев с опасен удар, но Йоргачевич отново се справи.

62'
  • Башлиев стреля към вратата на Йоргачевич, но вратарят на гостите се справи.

62'
  • Пропуск на Краев, но вратарят на Пирин Костов се справи със ситуацията.

60'
  • Временно играта беше спряна, след като феновете на домакините направиха хореография от факли и димки и не можеше да се играе.

58'
  • Шут на Бедоя, топката излиза в аут след като кълбото се удари в Христов.

56'
  • Минев фаулира в наказателното поле на Левски Дюлгеров, но съдията Манев не отсъди дузпа за домакините. Контакт между бранителя на Левски и в случая атакуващият футболист на Пирин имаше.

53'
  • Първа смяна в състава на Левски. На мястото на Костадинов влиза Бурабия.

53'
  • Бенгюзов се нуждае от лекарска помощ.

51'
  • Нарушение на Костадинов срещу Маркиньос и последва пряк свободен удар за Пирин.

47'
  • Начало на второто полувреме. Левски води с 1:0 с попадение на Александров в края на първото полувреме

46'
  • Бутилка вода хвървена от феновете на Пирин е удариха наставника на Левски Стойчо Стоев.

45+7'
  • Край на първото полувреме

45+7'
  • Гол за Левски! Александър Александров откри резултата за Левски. След изпълнението на прекия свободен удар от Бедоя, вратарят на Пирин спаси, но топката попадна в централния защитник и той се разписа, за да изведе "сините" напред в резултата.

45+3'
  • Венци Христов е спрян от Костов и последва пряк свободен удар за Левски на ъгъла на наказателното поле на Пирин. Телевизионните повторения показаха, че нарушение срещу нападателя на Левски няма.

45+2'
  • Венци Христов игра с ръка в наказателното поле на Пирин в опита да реализира попадение и получи жълт картон.

45+2'
  • Две минути е добавеното време на първото полувреме.

45+1'
  • Краев пропусна най-чистото положение до тук в двубоя, след като от няколко метра прати топката над вратата, а пасът беше перфектно даден от Бедоя.

42'
  • Йоргачевич се нуждае от медицинска помощ, след сблъсъка с Маркиньос.

39'
  • Йоргачевич се справи с едно доста сложно положение, след като Маркиньос се впусна в наказателното поле и падна в наказателното поле, но дузпа нямаше.

38'
  • Краев потърси с дълъг пас Христов, там Николов не успя да се справи, Христов потърси съотборник в наказателното поле, но Попев изчисти в корнер.

37'
  • Краев опита да преодолее съпротивата на двама от Пирин, падна на терена, но съдията остави играта да продължи.

34'
  • Бедоя опита поредния си дълъг пас към Венци Христов, но вратарят Костов излезе предвидливо и улови кълбото.

30'
  • Корнер за Левски, след като Цонев стреля, но бранител на домакините се справи и отклони кълбото в корнер. След изпълнението не последва опасност за вратаря на Пирин - Костов.

26'
  • Бедоя пусна отличен пас към Венци Христов, но той си затвори ъгъла и се принуди да върне към Краев, а атаката на Левски приключи с тъч за Левски.

25'
  • Опит за атака на Левски, но отбраната на Пирин се справи със ситуацията и на свой ред организира нападателни действия.

24'
  • Бенгюзов се нуждае от лекарска помощ, след като се сблъска с Костадинов от Левски.

17'
  • Двама полицаи са пострадали при овладяването на ситуацията с феновете на Левски, като са били откарани в болницата, за да получат медицинска помощ.

• След изпълнението на пряк свободен удар домакините създадоха и първа опасност пред Йоргачевич, но до гол не се стигна.

13'
  • Александър Александров получава жълт картон за нарушение

12'
  • Две линейки се отправят към сектора с феновете на Левски.

8'
  • Добра атака за Пирин. Тони Тасев не успя обаче да затрудни Йоргачевич, който изчисти кълбото.

6'
  • Нерви на трибуните в Благоевград. Фенове на Левски влизат на стадиона, а двете агитки са близо една до друга.

5'
  • Опасна атака за Левски, но там Венци Христов не намери добро продължение на синята атака.