• Край на мача

90+6'
  • Жълт картон за Петър Атанасов, който симулира за дузпа.

90+5'
  • 3:1! Гол за Монтана. Страхотен удар от воле на Иван Минчев, който реализира 6-ото си попадение за тима.

90+3'
  • Игор Джоман забави прекалено много да вкара топката в игра и получи втори жълт картон и съответно червен.

90+1'
  • Добра възможност за Монтана, ударът на Христофор Хубчев обаче се оказа точен.

86'
  • Берое реализира още едно попадение. Неманя Милисавлевич центрира отдясно, Исмаилл Иса засече отблизо за 3:0.

78'
  • Атанас Илиев влиза на място на Боне.

75'
  • Отборът на Берое поведе с 2:0. Елиаш изведе прекрасно Исмаил Иса, той от своя страна комбинира много добре с влезлия преди минути Станислав Костов, за да прати топката в мрежата с точен диагонален удар в близкия ъгъл.

73'
  • Спас Делев напуска, на негово място Костов.

70'
  • Жълт картон за Иван Минчев, който току-що се появи в игра.

63'
  • Иван Коконов ще бъде заменен от Иван Минчев

62'
  • Отборът на Берое поиска игра с ръка в наказателното поле на Асен Георгиев, който падайки на терена, закачи топката с ръка. Реферът реши да не отсъжда дузпа.

60'
  • Удар на Емин Ахмед, топката минава покрай вратата.

57'
  • Атанас Зехиров замени Георги Сърмов.

55'
  • Жълт картон за Игор Джоман за нарушение срещу Петър Атанасов. Джоман ще пропусне следващите две срещи на Берое, заради натрупани картони.

53'
  • Нарушение в непосредствена близост до наказателното поле на Берое. Удар на Генчев, рикошет в стената, топката излиза в ъглов удар.

52'
  • Фаул в полза на Берое след нарушение срещу Спас Делев. Последва заучено изпълнение, но играчите не успяха да разиграят ситуацията добре.

49'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Първи удар в очертанията на вратата на Берое. Йордан Тодоров центрира, Петър Атанасов засече, но Благой Макенджиев улови.

45+1'
  • Фаул в полза на Монтана, Иван Стоянов центрира, но защитата на Берое се справи отново без особени затруднения.

44'
  • Добра атака за Монтана, Петър Атанасов подаде към Иван Коконов, но беше затворен от двама защитници на Берое и не успя да овладее топката.

42'
  • Корнер в полза за Монана, но домакините за пореден път не успяха да сътворят нищо опасно пред мрежата на Благой Макенджиев.

40'
  • Шанс за Берое, центриране от корнер, но Иво Иванов остана под топката и не успя да засече.

34'
  • Неманя Милисавлевич направи страхотен пробив по фланга и нахлу в наказателното поле. Там влезе в единоборство с Раиф Мурадов и падна в наказателното поле. Сърбинът претендираше за нарушение и вдигна ръце към рефера в търсене на дузпа. Той обаче замълча и прецени, че няма основание за най-тежкото наказание.

33'
  • Иса и Елиаш се опитаха да разиграят триково в наказателното поле, но не успяха да стигнат до точен удар към вратата на Монтана.

30'
  • Иван Коконов си вкара автогол. Берое получи правото да изпълни фаул. Последва полувисоко центриране на Спас Делев, в опита си да изчисти топката, Иван Коконов я вкара в мрежата си за 1:0.

26'
  • Постепенна атака на Берое, преминала от левия към десния фланг, последва центриране на Сърмов, но нямаше негов съотборник, който да засече.

24'
  • Корнер в полза на домакините, получи се меле в наказателното поле, Иван Коконов стреля, Макенджиев спаси, но страничният съдия също реагира и вдигна флага за засада.

20'
  • Поредна добра атака на Берое, завършена от Елиаш, който стреля по земя фронтално срещу вратата, но топката мина на метър в страни от целта.

18'
  • Всеки читател на Gong.bg може да гласува за играч номер 1 на мача ТУК! Изберете най-добрия, според вас!

16'
  • Удар от дистанция на Неманя Милисавлевич, но право в ръцете на Василев.

14'
  • 10'
  • Удар на Спас Делев, вратарят Ивайло Василев не успя да улови, след като топката отскочи коварно от терена, но късметът го покри, тъй като нямаше кой да засече топката.