• Последна смяна в мача. Излиза Франсис Нар, влиза Джереми де Ноойер.

90'
  • Последна смяна за Лудогорец. Излиза Лукас Саша, влиза Андрей Препелица.

88'
  • Малко по-продължителна атака на Лудогорец, но прекалено слабо отиграване на Вандерсон и в крайна сметка аут за Левски.

85'
  • Елин Топузаков е изгонен от скамейката на Левски за претенции към рефера Станислав Тодоров.

83'
  • Веско Минев получава жълт картон за груб фаул срещу Жуниор Кишада.

82'
  • Втора смяна за Лудогорец. Излиза Клаудиу Кешеру, влиза Жуниор Кишада.

79'
  • Роман Прохазка центрира опасно от пряк свободен удар, но никой не засече топката, а тя мина на сантиметри встрани от гредата.

78'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Венци Христов, влиза Бабатунде Адениджи.

76'
  • Продължителна атака на Лудогорец, но след няколко поредни удара без особена сила, в крайна сметка топката излезе в аут.

76'
  • Козмин Моци получава жълт картон за задържане в центъра на терена.

73'
  • Невероятно слаб удар на Венци Христов от дистанция. Топката едва се дотърколи до аутлинията.

69'
  • Шут от далечна дистанция на Прохазка. Стоянов обаче улови без проблеми.

68'
  • Марселиньо получава жълт картон за много груб фаул в половината на Левски.

67'
  • Вандерсон прави груб фаул и получава жълт картон.

65'
  • Първа смяна за Левски. Излиза Божидар Краев, влиза Мики Орачев.

62'
  • Марселиньо стреля силно от пряк свободен удар, топката удари Лукин в главата и той се строполи. Впоследствие се изправи.

61'
  • Клаудиу Кешеру получава жълт картон за фаул в центъра.

57'
  • Опасно центриране на Бедоя от корнер, но ударът на Христов с глава излезе в аут.

55'
  • Най-чистото положение в мача до момента. Кафу нахлу в наказателното поле и намери Кешеру. Той стреля от малък ъгъл, но в тялото на Йоргачевич. Последва добавка на Лукас Саша, но пак сърбинът беше на мястото си и изби.

50'
  • Опасно центриране на Натанаел от левия фланг, но Лукин с тяло изби.

47'
  • Начало на втората част на "Герена".

46'
  • Край на първата част на мача! Левски - Лудогорец 0:0.

45+2'
  • Една минута продължение на първата част.

45+1'
  • Най-големият пропуск на Левски в мача! Мигел Бедоя центрира отдясно от пряк свободен удар и на далечната греда Сърджан Лукин стреля с глава, но с малко в аут.

45'
  • Много хубав шанс за Левски! Сашо Александров центрира перфектно от десния фланг, Божидар Краев връхлиташе на далечната греда, но в последния момент Данчо Минев изчисти в корнер.

42'
  • Роман Прохазка отново стреля от далечна дистанция, но прекалено неточно.

38'
  • Марселиньо стреля от дистанция, след като получи една топка на скорост след тъч. Шутът му обаче лети далеч, далеч в аут, почти в тъч.

36'
  • Играчите на Левски поискаха дузпа за игра с ръка на Георги Терзиев при един корнер. Реферът Станислав Тодоров обаче не даде нищо такова.

34'
  • Марселиньо получи пространство и напредна, като реши да стреля пред наказателното поле. Изстрелът му обаче мина встрани от вратата.

32'
  • Опасно изпълнение на Божидар Краев от пряк свободен удар, но топката излетя в аут.

31'
  • Хубав удар на Прохазка от дистанция след заучено изпълнение на корнер. Топката обаче беше избита от защитник на Лудогорец малко пред голлинията.

29'
  • Хубава атака на Левски, Мигел Бедоя слаломира в наказателното поле, но в последния момент Моци изби в корнер.

29'
  • Първият уникален пропуск в мача! Току-що влезлият на терена Георги Терзиев стреля с глава след корнер, но топката мина на няколко сантиметра над вратата.

26'
  • Първа смяна в мача. Още в средата на първото полувреме Венци Керчев е сменен от Георги Терзиев. Това се случва под бурните освирквания на цялата публика на "Герена".

24'
  • Мигел Бедоя стреля от дистанция и прати топката високо над вратата.

23'
  • Роман Прохазка отправи първия опасен шут в този мач! Това се случи след негов изстрел от дистанция, но Владо Стоянов с една ръка изби в корнер.

18'
  • Първи точен удар в този мач! Отправи го Франсис Нар с глава, но прекалено слабо.

18'
  • Хубав пробив на Марселиньо, който потърси Вандерсон зад защитата, но Йоргачевич излезе и улови.

15'
  • Нещо като опасна атака на Левски, но в последния момент извеждащото подаване на Мигел Бедоя не намери Франсис Нар в наказателното поле.

14'
  • Опасно центриране на Вандерсон от пряк свободен удар, последва разбъркване и в крайна сметка защитата на Левски се справи и изчисти.

12'
  • Първи жълт картон и за играч на Левски. Сашо Александров го получава за фаул в центъра.

9'
  • Опасно центриране на Георги Костадинов от пряк свободен удар, но защитата на Лудогорец се справи.

8'
  • Вандерсон опита да стреля от дистанция, след като преди това беше центрирал слабо от корнер. без успех.

7'
  • Първа що-годе опасна ситуация. Йордан Минев центрира от фланга, но Лукин изби в корнер.

6'
  • Завързано и нервно начало на мача. Засега има предимно грешни отигравания в атака и за двата отбора.

4'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Натанаел за грубо влизане в краката на Сашо Александров.

2'
  • Начало на мача на "Герена"! Преди мача имаше минута мълчание в памет на починалия баща на братята Веселин и Йордан Миневи, които защитават цветовете на Левски и Лудогорец.