• Жълт картон за Илия Миланов.

90+3'
  • Жълт картон за Игор Джоман.

90+2'
  • Гол за Берое! Станислав Костов напредна отдясно по атаката на Берое пусна към Зехиров в наказателното поле, където бе Атанас Зехиров, който реализира за 1:0 за гостите!

83'
  • Пряк свободен удар за Ботев. Йордан Христов центрира, Макенджиев изби в ъглов удар.

79'
  • Ъглов удар за Берое. Василев успя да отправи удар след центрирането на Милисавлевич, но над вратата.

77'
  • Принудителна смяна в състава на Ботев. Неделев напуска и е заменен от Радослав Апостолов.

76'
  • Тодор Неделев ще получи медицинска помощ заради проблем с дясното коляно.

74'
  • Жълт картон и за Неманя Милисавлевич от Берое.

70'
  • Наско Милев получава жълт картон.

68'
  • Трета смяна за Берое. Делев нап уска, а на негово място влиза Илия Миланов. Спас Делев е почувствал болки и се е наложила смяната.

66'
  • Милисавлевич и Серкан Юсеин влязоха в съприкосновения и се наложи влизането на лекарския екип на Ботев.

65'
  • Атака по левия фланг за Берое, но не се стигна до сериозна опасност за Виктор Голас.

63'
  • Втора смяна в състава на Берое. Станислав Костов заменя Иса.

61'
  • Милен Гамаков заменя Васев в състава на Ботев.

60'
  • Лазар Марин пусна към Божидар Васев, който обаче стреля над вратата на Берое.

57'
  • Шанс за Берое! Иво Иванов обаче не успя да реализира при удар в наказателното поле, след като топката стигна до него при едно разбъркване.

50'
  • Зехиров замени Емин Ахмед в състава на Берое.

50'
  • Тодор Неделев опита нещо средно между удар и центриране, но нямаше кой да засече в наказателното поле на Берое.

49'
  • Контраатака за Ботев. Филип Филипов се измъкна от защитата на Берое, но Джоман се намеси навреме в наказателното поле.

48'
  • Възможност за Берое. Спас Делев отправи удар от границата на наказателното поле, но шутът бе блокиран.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Домакините владеят. Серкан Юсеин пробва удар от движение, но неточно.

45'
  • Контраатака за Берое, която обаче бе спряна от защитата на пловдивчани.

40'
  • Нов пропуск за домакините след удар с глава на Игор Ощипко.

39'
  • Лазар Марин отправи отличен удар с глава към вратата на Берое, но Благой Макенджиев отново спаси!

38'
  • Пропуск за Берое! Исмаил Иса пусна чудесно към Игор Джоман в наказателното поле на Ботев, но той не успя да отиграе добре и ударът му бе пресечен от Радослав Терзиев.

35'
  • Контраатака на Берое. Делев центрира, но след разбъркването, топката бе изчистена.

34'
  • Пряк свободен удар за Ботев. Неделев изпълни, но стреля право в стената.

33'
  • Фрапантен пропуск за домакините! Божидар Васев подаде към Лазар Марин в наказателното поле на Берое, но той се забави и при удара Макенджиев спаси.

31'
  • Опасна ситуация за Ботев. Божидар Васев падна на земята в наказателното поле на Берое при съприкосновение с Игор Джоман, но сигнал от рефера Николай Йорданов не последва и играта продължи. Йордан Христов отправи удар, но не успя да реализира в последствие.

28'
  • Центриране на Спас Делев в наказателното поле, където Веселин Пенев засече и удари гредата.

25'
  • Спас Делев центрира опасно в наказателното поле на Ботев, но двама от Берое бяха в засада.

21'
  • Игор Джоман успя да отнеме в предни позиции за Берое, но после се забави и изгуби топката.

19'
  • Корнер за Ботев, от който не произлезе нищо опасно пред вратата на Берое.

18'
  • Ботев атакува, но нападението завършва с неточен изстрел на Лазар Марин.

17'
  • Добра атака за Ботев, Игор Ощипко влезе на скорост в наказателното поле на гостите, но защитата на Берое се справи и следва корнер.

11'
  • Лъчезар Балтанов опита далечно центриране и целеше на намери Лазар Марин, но бе отсъдена засада.

9'
  • Йордан Христов се измъкна добре и опита центриране към далечната греда на вратата на Берое, но неточно.

7'
  • Атака за Ботев. След центриране в наказателното поле на гостите, Наско Милев успя да играе с глава, но не успя да отправи точен удар.