Кутровски: Нямам обяснение какво се случи LAP.bg
Кутровски: Нямам обяснение какво се случи

 Първата ракета на България в мача с Унгария за Купа Дейвис Димитър Кутровски не успя да намери обяснение за случилото се в мача му с Петер Наги, загубен от Кутровски с 0:3 сета.

„Мисля, че се вързах по неговата игра, която е с по-бавно темпо. От пробива в първия сет започнаха нещата да вървят надолу“, заяви Кутровски пред БНТ.

„Нямам обяснение, ще трябва да помисля какво е станало в този мач и се надявам за следващия мач да оправя тези грешки и се надявам да играя по-добре.“

„Към края се чувствах по-добре. В началото се чувствах добре. За двойките би трябвало да се чувствам добре. Надявам се Мики (Кузманов) сега да спечели своя мач, за да продължим до неделя“, допълни Кутровски.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google