• Удар на Швиерчок, който попада право в ръцете на вратаря.

90+7'
  • След центрирането и последвалото разиграване последва нов фаул в полза на Лудогорец, но този път отляво на нападението.

90+5'
  • Свободен удар за Лудогорец пред наказателното поле на Ференцварош. Последен шанс за гостите.

90+4'
  • Корнер за Лудогорец, след който обаче фубтолистите на българския тим не успяват да отправят удар.

90+2'
  • 4 минути добавено време.

90+1'
  • Изстрел на Жоржиньо, след рикошет топката излиза в корнер. След изпълнението му играта е спряна, тъй като играч на домакините получава удар в главата.

89'
  • Добра атака на Лудогорец, която завършва сблокиран удар на Марселиньо.

84'
  • Варга заменя Нгуен.

83'
  • Жоржиньо заменя Лукоки за Лудогорец.

83'
  • Стефан Баджи заменя Яцек Горалски за Лудогорец.

78'
  • Давид Шигер заменя Харатин в състава на домакините.

77'
  • Много добър шанс за Лудогорец. Чибота центрира много добре, Швиерчок стреля с глава, но вратаря избива. При добавката последва рикошет и корнер за Лудогорец.

71'
  • Джордан Икоко се понася по дясното крило и центрира много добре в наказателното поле, където Марселиньо стреля, но твърде високо.

69'
  • Ланцафаме заменя Пришкин за Ференцварош.

66'
  • Марселиньо заменя Дан Битон.

66'
  • ГОЛ за Ференцварош! Токмак Нгуен отново надделя с лекота в двубоя си с Икоко в наказателното поле и пусна пас към Олександър Зубков, който фронтално срещу вратата с мощен шут разстреля Пламен Илиев.

65'
  • Отменен гол за Ференцварош! Домакинте бележат във вратата на Лудогорец, но попадението е правилно отменено заради засада, въпреки сериозните претенции на унгарците и техните фенове. Зад отбраната на гостите бе Тамаш Пришкин.

62'
  • Нов фаул пред наказателното поле на българския тим. Горалски фаулира Зубков.

61'
  • След опасност пред вратата на Пламен Илиев, разградчани се понасят в контраката отляво, но не успяват да я завършат с удар към Дибус.

58'
  • Спречкване между Токмак Нгуен и Джордан Икоко край тъчлинията. Фубтолистът на домакините за страничното хвърляне, което обаче е в полза на българския тим.

56'
  • След центрирането, бранител на Лудогорец спокойно чисти с глава.

53'
  • Корнер за Ференцварош.

53'
  • Зубков решава да стреля директно от фаула и праща топката над вратата.

52'
  • Жълт картон за Козмин Моци, който фаулира Ловренчич в опасна близост до наказателното поле на Лудогорец. Опасна ситуация пред Пламен Илиев.

51'
  • Удар на Нгуен от границата на пеналта, Пламен Илиев лови.

50'
  • Корнер в полза на Лудогорец. След центрирането на Битон, Швиерчок извършва нарушение в нападение.

49'
  • Първа атака за вторта част. Нгуен нахлу много добре през центъра и потърси пас надясно, където Шкварка овладя и центрира много остро, но Пламен Илиев се намесва авторитетно.

47'
  • Край на първата част.

45+2'
  • Една минута добавено време.

45+1'
  • Шанс за Лудогорец! Недялков центрира отляво в наказателното поле, отбраната на Ференцварош не успя да изпичсти добре, топката попадна в Чибота, който обаче не успя да си поведе добре топката и стреля от трудна позиция в аут.

41'
  • Тамаш Пришкин се оказа на стрелкова позиция фронтално срещу вратата на Пламен Илиев, но ударът му минава високо над вратата.

37'
  • ГОООЛ за Лудогорец! Мавис Чибота получава топката в наказателното поле, стреля силно, вратарят парира удара на крилото, след което топката попадна в Якоб Швиерчок, а полякът нямаше как да сгреши на празна врата. Домакините имаха претенции за засада, които обаче не бяха уважени от съдийската бригада.

31'
  • Страхотен шанс за Горалски! Полякът получи топката в наказателното поле, но вместо да стреля от много добра позиция, потърси комбинация, връщайки топката назад, и сгреши.

27'
  • Нова колеблива игра на Лудогорец в отбрана. Михал Шкварка получава топката пред пеналта и стреля силно, но Пламен Илиев е на мястото си.

26'
  • Хубаво центриране на Ловренчич отдясно, Пламен Илиев скача и със сетни усилия лови топката.

25'
  • Джоди Лукоки получава травма и има нужда от лекарска помощ в половината на домакините.

24'
  • Трети ъглов удар за българския тим, след като Дан Битон стреля, но бранител на Ференцварош подлага тяло и праща топката извън пределите на терена.

22'
  • Втори пореден корнер. Този път последва центриране, но бранител на домакините чисти.

21'
  • Корнер в полза на Лудогорец. След разиграването отляво, футболистите на Стойчо Стоев не успяха да измислят нищо интересно. Светльо Дяков пробва удар по земя, но безуспешно.

20'
  • Мавис Чибота пробва пас към Швиерчок на далечната греда, но полякът стреля от трудна позиция и праща топката в аут.

18'
  • 18'
  • Несигурна игра на Лудогорец в отбрана позволи на фубтолистите на домакините да центрират опасно първо отдясно, а след това и отдясно, но никой не успя да засече топката и да стреля към Пламен Илиев.

15'
  • Удар на Мавис Чибота от границата на наказателното поле, топката попада в ръцете на вратаря Дибус.

10'
  • Удар на Пришкин по диагонала, след леко колеблива игра, Пламен Илиев успява да улови.

9'
  • ГОЛ за Ференцварош! Токмак Нгуен бележи за домакините, след като успя да изпревари в наказателното поле Джордан Икоко, който не можа да да се намеси адекватно след центриране на Ловренчич отдясно.